Medewerkers

Het team van HSG staat voor service, communicatie en betrouwbaarheid. Elke werkdag staan wij u graag te woord zowel telefonisch als via e-mail. Op deze pagina vind u een overzicht van onze medewerkers.

Dores Tielemans

dores@hsg-pennen.com

Nicole Witters

nicole@hsg-pennen.com

Michael Willems

michael@hsg-pennen.com

Bas van der Heijden

bas@hsg-pennen.com

Chaney Debats

chaney@hsg-pennen.com

Remco van Gestel

remco@hsg-pennen.com

Job Kerstens

job@hsg-pennen.com




HSG Nederland B.V.
Luchthavenweg 81-10, 5657 EA, Eindhoven

KvK: 17119223
BTW: NL8153.11.989.B01


x
Toevoegen aan offertemand

Vul hier het aantal in dat u wilt toevoegen aan uw offertemand

Aantal: