U kunt met de tekstmarker en balpen in zilver met zwarte onderdelen uw bedrijf promoten. De bedrukking is mogelijk door middel van tampondruk. Daar kan uw bedrijf nu ook gebruik van maken en zo krijgt u vanzelf een grotere naamsbekendheid.
Dit product kan geleverd worden in de kleuren zilver/blauw, zilver/groen, zilver/geel en zilver/roze. Als u benieuwd bent naar het resultaat dan kunt u een gratis sample aanvragen. U wilt tevreden klanten en een groeiend bedrijf. Verras uw “oude” klanten met een praktische cadeautje, laat uw waardering blijken. Dit gebaar zal zeer op prijs worden gesteld en tevens zal uw bedrijf positief onder de aandacht komen, ook bij potentiële klanten.
U kunt altijd contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar info@pennen.be of u kunt bellen naar +32 (0)11960785 voor België, of +31 (0)857737765 voor Nederland. Daarnaast kunt u hier ook terecht als u vrijblijvend een offerte aan wilt vragen van dit product.