Deze grappige tekstmarker is verkrijgbaar in verschillende handgebaren en in frisse kleuren. Vanaf 25.000 stuks is een eigen ontwerp mogelijk. Heeft u er interesse in om op deze ludieke manier uw bedrijf te promoten? Dit is een mooi (hand)gebaar en daardoor zult u een prima indruk bij de (potentiële) klanten achter laten.
Een tekstmarker wordt vaak gebruikt en daarom is dat een praktisch promotiemiddel. Zodra uw klanten de marker gebruiken denken zij aan uw bedrijf. De marker kan geleverd worden in de kleuren lichtblauw, groen, geel en roze.
Het aanvragen van een offerte is geheel vrijblijvend. U kunt een e-mail sturen naar info@pennen.be of u kunt bellen naar +32 (0)11960785 voor België, of +31 (0)857737765 voor Nederland. Daarnaast kunt u ons hier ook bereiken voor opmerkingen of andere vragen. Wij staan u graag te woord en hopen u snel van dienst te mogen zijn.